خبرگذاری هنا

خبرگذاری هنا حاصل تلاش گروهی از روزنامه نگاران ایرانی است.این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

اهداف

آمده‌ایم تا از ایران امروز برای فردا و فرداها حراست كنیم، پاسداشت فرهنگ غنی ایرانِ اسلامی درراستای فعالیت‌های ما قرار دارد. دانایی را عامل مهم توانایی ملی می‌دانیم و رسانه را یكی از ابزارهای مهم گسترش آن قلمداد می‌كنیم. مرز فعالیتهای ما را اصول انقلاب اسلامی گفته شده در قانون اساسی و منافع ملی روشن می‌كند. مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌دانیم و با رویكرد «مردم‌مدارانه‌» واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌كنیم. در باور ما مردم ولی نعمت و محور و مسوولان نظام نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یك ضمن برخورداری از حقوقی كه رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند. پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومندی اثربخش باشیم.

ارتباط با ما

شما عزیزان می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به خبرگزاری ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید.ضناً خبرگزاری هنا پیشاپیش از راهنماییها و نقد مخاطبان در راستای ارتقاء کیفی این پایگاه خبری استقبال می کند.

جستجو

در قسمت «جستجو» می‌توانید با تایپ كلمه مورد نظر و تكمیل اطلاعات لازم به خبر مورد نظر دسترسی پیدا كنید

دکمه بازگشت به بالا